To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Budowa / remonty w Opole.

Pracownik budowlany

7 000 - 9 000 zł/mies.

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 12 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Dla naszego Klienta - firmy z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie budownictwa i infrastruktury drogowej, sieci wodno-kanalizacyjnej, zagospodarowania przestrzennego terenów zielonych użyteczności publicznej na rynku europejskim poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: Gent, Belgia

 Opis stanowiska:

  • realizacja robót drogowych, budowlanych, kanalizacyjnych.
  • aktywna praca fizyczna w drużynie zgodnie z harmonogram i specyfikacją prac, pod nadzorem szefa ekipy oraz klienta belgijskiego

 Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe praktyczne w pracy przy robotach ziemnych, konstrukcyjnych
  • podstawowe zdolności analizy dokumentacji technicznej mile widziane
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • sumienność
  • dyspozycyjność
  • język angielski mile widziany
  • prawo jazdy B

 Oferujemy:

  • stabilne długotrwałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim
  • dobre warunki pracy w pełni wyposażone stanowisko pracy (maszyny, samochody, dokumentacja potrzebna do realizacji projektu)
  • zakwaterowanie na terenie Belgii
  • dojazd do i z Belgii na koszt firmy

Dodatkowe informacje:

Rodzaj zatrudnienia:

Samozatrudnienie- własna działalność gospodarcza

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: + 485 - pokaż numer telefonu - .

  • Dodane o 16:07, 14 października 2020
  • Wyświetleń:61
  • ID ogłoszenia: 630261790

Ogłoszenia użytkownika Biuro