To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Opole.

Praca sezonowa Belgia (szkółka leśna)

5 500 - 7 000 zł/mies.

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 12 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego Klienta - belgijskiej szkółki drzew, krzewów i roślin mieszczącej się w rejonie Bruggi - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Pracownik sezonowy (szkółka roślin)

Miejsce pracy: Maldegem (Oost-Vlaanderen), Belgia

 Opis stanowiska:

  • praca w szkółce drzewek, krzewów i roślin
  • zbieranie mechanicznie ściętych roślin i gałęzi w wiązki i transport ich do magazynu
  • ręczne sortowanie gałęzi i roślin na terenie magazynu
  • nawet do 48 godzin pracy w tygodniu
  • praca przez 6 dni w tygodniu (w sobotę 4 godziny pracy)

 Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z roślinami będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do ciężkiej pracy fizycznej
  • podstawowa znajomość j. angielskiego

 Oferujemy:

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach - system plukkaarten.
  • stawkę: 11,25 € brutto/h (ok. 10€ netto/h)
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • zakwaterowanie opłacane przez pracownika 50€/tydzień
  • do 48 h pracy tygodniowo.
  • szkolenie przyuczające do wykonywania pracy na w/w stanowisku.
  • opiekę polskiego koordynatora.
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 7,5 euro miesięcznie.

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: + 487 - pokaż numer telefonu - 503 - pokaż numer telefonu - , 572 - pokaż numer telefonu - .

  • Dodane o 13:47, 2 października 2020
  • Wyświetleń:85
  • ID ogłoszenia: 627878656

Ogłoszenia użytkownika Biuro